Джерело Християнський сайт «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум

Християни і суспільство

Суспільні проблеми у світлі Біблії

Система глобального контролю за людиною на базі мобільних телефонів

 Сьогодні нікого вже не здивуєш мобільним телефоном. Він став невід'ємною частиною нашого життя.
Коли зустрічаються люди, які з певних міркувань не користуються мобільними телефонами – вони виглядають диваками в очах навколишніх людей. Чи фанатиками...
Над ними можуть насміхатися зарозумілі молодики, які надто “просунуті” в питаннях найновіших, наймодніших мобільних пристроїв. А ці пристрої стають дедалі досконаліші, отримують фантастичні можливості...

Детальніше...

 

Різноманітність протестантизму

Віце-президент асоціації "Духовне відродження", доктор філософських наук М.Черенков вважає  протестантизм найбільш динамічною конфесією, в якій апріорно стверджується різноманіття підходів, форм, течій...

Детальніше...

 

Відкритий лист до шеф-редактора «5 каналу»

Пропонуємо читачам відкритий лист доктора філософських наук до редактора "5 каналу", в якому висловлено застереження щодо небезпечності випускати в ефір провокаційну за змістом програму "Проти всіх", яка містила елементи маніпулювання свідомістю та розпалювання міжконфесійної ворожнечі.
Попри застереження експерта, минулими вихідними ця телепередача все ж вийшла в ефір...

Детальніше...

 

Телевізор - як зброя психотропної війни

Кожна епоха має свої міфи. І в 20 столітті їх виникло не менше ніж, скажімо, в часи Стародавньої Греції. І, так само як у випадку з античними греками, нащадкам важко відрізнити вигадку від реальності. Ось психотропна зброя – це міф? Більшість думає саме так. А можливість проведення досліджень в СССР із контролю над психікою? Повірити в це вже набагато легше.
Дехто уявляє психотропну зброю як гігантські прилади, що випромінюють якусь енергію на великі території.
А ось банальна думка, що цією зброєю може бути звичайний телевізор, рідко приходить в голову.

Детальніше...

 

Сандей Аделаджа — виправдовується

Релігійна община «Посольство Боже» була заснована в 1994 році вихідцем з Нігерії Сандеєм Аделаджею, який блискавично побудував у столиці України власну церкву. Нині діяльність Сандея Аделаджі викликає неоднозначне ставлення у багатьох українців. Нігерієць спробув пояснити деякі  суперечливі аспекти діяльності його церкви.

 

Детальніше...

 

Інтернетозалежність

Нещодавно мама мого знайомого з болем розповідала мені про те, як змінився її син за останні півроку. Став замкнутим, небалакучим, перестав цікавитися навколишнім життям, життям власної сім’ї, і взагалі став далеким і чужим. Перестав також нормально харчуватися, схуд, побліднів. Я намагався здогадатися, що сталося з хлопцем, але нічого не придумавши, запитав про це жінку. Після тривалої паузи з її уст злетіло єдине слово: «Комп’ютер…»

Детальніше...

 

Міжконфесійні “точки напруги” і рівні їх вияву

За результатами проведеного РІСУ моніторингу релігійної ситуації на Україні було виокремлено чинники, які слугують причиною нетолерантності та дискримінації на ґрунті особистих переконань.

Детальніше...

 

Законодавче забезпечення свободи совісті в Україні

Реальність релігійної свободи безпосередньо залежить від ефективності її правових гарантій в конкретній державі. В українському законодавстві також є норми, які регулюють питання, пов’язані з реалізацією свободи совісті, релігії та переконань як в індивідуальному, так і в колективному вимірах.

Детальніше...

 

«День Мордехая», або що святкують 23 лютого та 8 березня

З ім’ям Артаксеркса (462 — 424 рр. до н.е.) пов’язана поява біблійної «Книги Естер», яка розповідає про винищення персидськими юдеями більш як 75 тисяч підданих держави Ахеменідов (деякі тлумачі Біблії вважають, що під ім’ям Артаксеркса І слід вбачати його батька — Ксеркса І, який царював у 486 — 465 рр. до н.е.).

Детальніше...