Католицький священник Анджело повідомив про те, що християнська святиня - кленові дошки, з яких, за переказом, були зроблені ясла для Ісуса Христа, почали руйнуватися.

Як повідомила агенція РІА, Анджело зазначив, що погіршення стану Ясел Христа було відзначено ще в 2006 році, однак, незважаючи на це, вони продовжували залишатися у великому позолоченому ящику, де зберігаються постійно.
 
Але цього року  група експертів прийняла рішення відреставрувати християнську реліквію, тому після різдвяних канікул буде проведений аналіз стану ясел.
 
Нагадаємо, що відповідно до переказу, кленові дошки були знайдені на Святій Землі в І столітті нашої ери й в ІV-V століттях були перевезені в Рим.

Це повідомлення є доброю ілюстрацією того, що всі так звані християнські святині, яким мільйони людей звикли поклонятися, рано чи пізно будуть зруйновані,  “бо видиме дочасне, невидиме ж вічне!” – як стверджує Писання (2Кор.4:18).
Отож, чи не краще збудувати для Христа Ясла у власному серці? Такі ясла шукає Христос, шукає прихистку у твоєму серці: “Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він зо Мною.” (Об.3:20).

Додати коментар


Захисний код
Оновити