Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 5.0 | 7 голосів )
В Африці були знайдені два черепа прадавньої людини. Ця знахідка стала ще одним доказом абсурдності гіпотези про еволюційне походження людства.

Рештки двох черепів, виявлені палеонтологами в Кенії, суперечать сучасній теорії еволюції людини. Cтаттю про це колектив авторів під керівництвом Мів Лікі та Луїзи Лікі з дослідницького проекту "Кубі Фора" та Фреда Спура з університетського коледжу Лондона публікує в журналі Nature.

У Кенії, на схід від озера Туркана, палеонтологи виявили верхню щелепу Homo habilis (людини умілої). Вік її складає не більше 1,44 мільйонів років, що значно менше віку всіх інших решток цього виду. Ця знахідка доводить, що Homo habilis і Homo erectus (людина прямоходяча) одночасно проживали на одній і тій самій території в Східній Африці приблизно протягом півмільйона років.

Це суперечить "лінійній" гіпотезі, прийнятій у сучасній теорії еволюції людини: Homo sapiens (людина розумна), безпосередній предок сучасної людини, походить від Homo erectus, а той - від Homo habilis. Нові дані змушують припустити, що Homo erectus і Homo habilis є не послідовними, а паралельними лініями, і, швидше за все, мають невідомого поки загального предка, повідомляє Газета по-українськи


Поділитися:
[+]
Сподобалось
3

Коментарі 

 
0 #3 19.12.2016 19:55
Я вірю що Бог є.І тому теорію еволюціі рахую невірною бо вона суперечить сама собі і в неі вірять люди котрим ніколи не висачає доказів про Бога і котрі не хочуть в нього повірити.
Цитувати
 
 
+3 #2 15.12.2010 10:06
Е, шановний, так суть же еволюції що один вид прийшов на зміну іншому. Тобто один вид розвивався із іншого і на все це нібито затрачались мільйони років, так як тоді ці два види могли існувати ОДНОЧАСНО!!!??? Що ти намагаєшся доказати і кого захищаєш, чому так важко сприйняти що творцем є Бог??? Скільки б люди не гралися у теорію створення, (намагаючись обійтись без Бога)творець лишається один і той же - Бог!
Уважно задумайся над цим!
Цитувати
 
 
-2 #1 Ігорко 20.09.2010 23:22
Homo erectus і Homo habilis існували одночасно, це давно відомо. І це цілком сумісно з теорією еволюції, це частина теорії еволюції :))). Існування більш досконалих істот не означає що одразу пропадуть менш досконалі, певний час вони існують паралельно.

Для порівняння - Електронна пошта існує вже 20 років, але все-ще деякі люди користуються більш відсталими факсами. СД існує 50 років, ДВД вже давно існують - а деякі люди далі дивляться фільми на більш відсталих відеокасетах і слухають музику на більш відсталих магнітофонних касетах.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити