Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 4.3 | 8 голосів )
Найпершою причиною, чому в юному віці починають курити, називають бажання здаватися дорослішим, не відставати від інших тощо. Одним словом, людський гонор і пиха, а отже їхня слабкість протистояти гріху, заставляє підлітків брати до рук цигарку. І мало хто задумується, які наслідки тягне за собою ця мимовільна слабкість...

Дослідниками з дерматологічного інституту San Gallicano в Римі була відкритий новий діагноз хвороби, який вони назвали “Акне курця”. Ця недуга виявляється в закупорюванні шкірних пор і виникненні прищів.
Згідно з опублікованою в British Journal of Dermatology доповіддю, особливо схильні до цього захворювання жінки, передає The Daily Telegraph.
З 1000 обстежених жінок у віці від 25 до 50 років 42% курців було уражено висипом вугрів, тоді як серед некурящих цією недугою страждали всього 10%.
Крім того, з'ясувалося, що у людей, які в юності мали проблеми з шкірою обличчя, в 4 рази більше шансів отримати такі ж проблеми в зрілому віці, якщо вони палять.
Можливо, ця інформація зможе зупинити тих, хто бездумно кидається у ярмо розпусного життя, намагається вкусити усіх світських насолод. Це є гріхом людини проти власного тіла, і безкарним вона не залишиться.

 

Ігор Ткач

Поділитися:
[+]
Сподобалось
1

Додати коментар


Захисний код
Оновити