Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 5.0 | 4 голосів )
У США знищили один із сайтів великого християнського служіння. Хакерська атака призвела до втрати понад 90% інформації, підготовленої на багатьох мовах, зокрема мовах мусульманських країн.
Жорстокість стосовно християн виявляється по усьому світі, але ніхто не очікував, что вона існує в США. Релігійна ненависть могла стати причиною атаки на веб-сайт християнського служіння в США, - повідомляє християнський invictory.org з посиланням на Christian Telegraph і MNN.
Семмі Триппіт і його служіння працює в багатьох країнах світу та полягає в навчанні пасторів, підтримці церков і донесенні Євангелія до тих націй, де християнство заборонене. Веб-сайт має дуже велике значення для роботи служіння і його ефективності. «Наш веб-сайт переведений на вісім мов, щоб досягти людей з Пакистану, Ірану, Китаю й Індії, - говорить Триппіт. – За допомогою нашого веб-сайту ми досягаємо тих людей, яких не можемо відвідати особисто».
Він говорить, що саме це могло привернути увагу противників поширення християнства. «Хтось видалив всю інформацію з нашого сайту. Потім вони повернулися, і практично знищили наш сервер».
На питання про свою особисту безпеку і безпеку своїх співробітників, Триппіт відповів: «Це завжди залишається для нас проблемою, але ми не можемо жити в страху. Ми повинні робити те, до чого покликав нас Господь. Намагаємося дотримуватися всіх заходів безпеки під час подорожей. Вже не раз ми відвідували небезпечні для християн країни і збираємося робити це і далі, ми будемо досягати людей для Христа».
Фахівцям уже вдалося відновити близько дев'яносто відсотків знищеної інформації. «Ми відновили велику частину інформації. Ще не підняли пакистанський сайт, але працюємо над цим, і постараємося зробити це найближчим часом».
Поділитися:
[+]
Сподобалось
1

Коментарі 

 
+1 #1 Сонячник 23.01.2011 10:46
Цікаво, що навіть у США блокуються християнські сайти. У цьому я переконався особисто, коли відвідав найбільший магазин з продажі комп'ютерної техніки (Бестбай).
Там є можливість заходити у Інтернет з тих комп'ютерів, що продаються.
На моє здивування, я не зміг зайти на Джерело (а також на інші християнські сайти), бо вискочило повідомлення, що цей сайт має християнську тематику, а політикою торгової мережі заборонено відвідувати релігійні сайти. Чому б це?
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити