Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 4.3 | 3 голосів )
У Шрі-Ланці в березні невідомі напали на студентів біблійного коледжу і жорстоко їх побили. Регулярно зазнають нападу і люди, що йдуть на богослужіння. Влада Шрі-Ланки на ці напади реагує дуже мляво.
2-го березня десять студентів біблійного коледжу зазнали нападу на шляху в коледж у Лунувіле, в окрузі Путлам у Шрі-Ланці, з боку групи з десяти невідомих чоловік у масках і на мотоциклах, - повідомляє християнський портал invictory.org з посиланням на фонд Варнава. Вони побили студентів кулаками і ціпками. До них приєдналися й інші нападники з мікроавтобуса, причому, одного зі студентів затягли в мікроавтобус, де його жорстоко били руками і ногами. Нападники кинули поранених студентів на дорозі і зникли. Девятеро з потерпілих були госпіталізовані через отримані травми.
А в Матугаме, окрузі Калутара в Шрі-Ланка, юрба з 50 чоловік, озброївшись ціпками, зібралася на дорозі, що веде в церкву. Під час недільного богослужіння 17-го лютого вони розвісили плакати антихристиянського змісту. Крім того, вони викрикували образи і погрози на адресу християн, що виходять з церкви, і перегородили їм дорогу, штовхаючи їх. Один чоловік і десятилітня дитина піддалися нападу, а дві жінки – рукоприкладству. На наступну неділю юрба, озброєна різними інструментами під приводом косіння трави чекала християн, що йдуть на богослужіння, на узбіччі дороги. Вони погрожували християнам і не пустили їх на зібрання. Поліція і місцева влада не поспішали відреагувати на ці інциденти, у декількох випадках скарги і заяви були зігноровані, а в інших на них реагували з великим небажанням.Поділитися:
[+]
Сподобалось
2

Додати коментар


Захисний код
Оновити